← [ vissza ]

versenykiírás letöltése (doc)

Magyar Tradicionális Kyokushin Karate szövetség
Rákosmenti Tradicionális Kyokushin Karate Dojo Sportegyesület
1171 Budapest Nemesbükk utca 31.
otp:11742575-20002664, Adószám:18690039-1-42.



VEZETŐ EDZŐ: Tóthné Babi 6 dan cím: 2119 Pécel Huba vezér u.1., mobil (+36) 70-298-8150
email: [javascript protected email address],
ELNÖK: Puskás Attila 3 dan cím: 1171 Budapest Nemesbükk u. 82., mobil (+36) 20-516-7575
email: [javascript protected email address]


Nyúl Kupa 2020.
KYOKUSHIN KARATE UTÁNPÓTLÁS „OB” VERSENY

Verseny rendezője:

RTK DOJO SE.

A verseny célja:

Versenyzési lehetőség biztosítása az utánpótlás részére.
Sportbarátság elmélyítése a klubok között.

A verseny ideje:

2020. Április 18.

A verseny helye:

Gregor József Általános Iskola Tornaterme
Budapest XVII., Hősök tere

A verseny résztvevői:

A HONKYOKUSHIN Szövetség és a meghívott Klubok karatékái

A verseny főbírája:

shihan Horváth János 6 dan

Kategóriák:

Ovis 2014-2015 knock down
Gyerek III 2012-2013. Fiú – lány knock down
Gyerek II. 2010-2011. Fiú – lány knock down
Gyerek I. 2006-2009. Fiú - lány knock down
Serdülő 2006-2007. Fiú – lány knock down
Ifjúsági 2004-2005. Fiú – lány knock down
Junior 2002-2003. Fiú – lány knock down

Súlycsoportok:

Ovis, gyerek III felezéssel,
gyerek II-I, serdülő harmadolással, ifjúsági, junior korcsoportokban a MTKKSZ Verseny Szabálya szerint

A súlycsoportok nevezés szerint változhatnak!!!!!


Védő felszerelések:


mell, altestvédő illetve herevédő, lábvédő, fejvédő, kétujjas kesztyű gyerek, serdülő, ifi korcsoportban, kosaras mell, altest, illetve herevédő, lábvédő és fejvédő junior korcsoportban, fogvédő lehetséges.

Nevezés feltételei:

Budo Pass, érvényes alkalmassági 10-9 kyu, illetve 8 kyu-tól versenyezhet
2020. Évi tagsági bélyeg
Tiszta gi, ápolt külső

Nevezési díj:

3.000.- Ft/fő helyszínen fizetendő

Nevezési cím:

Tóth Tivadarné
2119 Pécel Huba vezér u. 1
e-mail: [javascript protected email address]

Nevezési határidő:

2020. Április 20. (kérem a nevezési határidő betartását)

Díjazás:

I. helyezett kupa, érem, oklevél
II. helyezett, megosztott III. helyezett érem, oklevél

Program:

700 – 1030 -ig nevezés, mérlegelés, orvosi
1030 – 1130 -ig sorsolás
1200 órakor megnyitó
kb. 1900 órakor eredményhirdetés

Belépő:

1.000 Ft/fő

Nevezéskor kérem az edző és 10 fő induló esetén 1 fő kísérő nevét feltüntetni. Nekik a belépés térítésmentes.


Budapest, 2020. Január 22.


Kívánok eredményes felkészülést.


OSU!



Tóth Tivadarné 6 dan
vezető edző


Puskás Attila 3 dan
elnök